GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA ŠENČUR DO PETE ZMAGE

Laščani, ki po desetih nastopih ostajajo pri dveh zmagah, so bili enakovreden tekmec le v prvi četrtini, nato pa so domačini pohodili plin in do polčasa rešili vprašanje zmagovalca. Drugo četrtino so dobili s 25:8. Prednost se je v nadaljevanju le še višala. Po treh četrtinah je bilo 68:45, na koncu je le ta znašala kar 33 točk.

Na igrišče je stopilo vseh štiriindvajset igralcev, le trije pa se niso vpisali med strelce. Pri GGD Šenčurju je imelo kar sedem igralcev dvomestno število točk, najvišji statistični indeks pa je sestavil Veljko Brkić (index 24), ki je ob 13 točkah zbral devet skokov, tri blokade in dve ukradeni žogi. Šenčurjevi košarkarji so metali trojke 8/21, gostje iz Laškega le skromnih 1/17.

GGD Šenčur bo naslednjo tekmo igral 21. decembra v Šentjurju.

GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA ŠENČUR : ZLATOROG LAŠKO 95:62 (20:20, 25:8, 23:17, 27:17)

GGD Šenčur: Ivković 2, Bubnić 9, Novak 10, Rojc 13, Murić 11, Popadić 12, Martinčič 11, Brkić 13, Pavić 10, Žnidar 2, Jurček 2.

Zlatorog: Jereb 2, Talley 6, Glavan 8, Lipovšek 2, Močnik 2, Grdadolnik 4, Bjeletić 19, Gontar 5, Šlutej 2, Grušovnik 12.